FK Jindřichův Hradec 1910

Oficiální stránky 
FK Jindřichův Hradec 1910
www.fkjh1910.cz

Rozhovor : Cítím se tu zatím skvěle, a těším se již až nastoupím.....

Rozhovor : Cítím se tu zatím skvěle, a těším se již až nastoupím.....

V zimním přestupovém období získal náš klub zajímavou posilu z belgického klubu KRC Genk. Jedná se o devatenáctiletého Ismaela Ngedi Lukokiho, který má konžské předky a my vám ho pomocí několika otázek chceme více představit.

1. Izi, můžeš nám prosím říct, z jaké země pocházíš?

Mám belgické občanství kde jsem i v posledních letech žil, ale narodil jsem se v Nizozemsku.

2. Máš nějaké sourozence?

Mám dvě starší sestry a jednoho mladšího bratra.

3. Popiš nám prosím svou dosavadní fotbalovou kariéru.

Můj první klub byl v Nizozemsku (FC Castricum) poté, co jsme se přestěhovali do Belgie přestoupil jsem do místního klubu  KV Turnhout. Pak přišla nabídka od klubu KVC Westerlo kteří mě nějakou dobu sledovali. Zde jsem vydržel hrát zhruba 1 rok a po něm jsem přestoupil do Brugge, kde jsem také hrál jeden rok. No a poté se objevila možnost nastoupit do akademie KRC Genk kde jsem hrál do současnosti.

4. Pomocí agenta si se ocitl v České republice, konkrétně u nás v J. Hradci. Jakou máš zde motivaci?

Mojí motivací je získat více zkušeností, poznat jiné fotbalové prostředí. Samozřejmě chci pomoci FK JH 1910 k záchraně dobrými výkony které pak mohou být vstupenkou do vyšších a profesionálních soutěží. Přeci jen v Belgii, potažmo v Holandsku je obrovská konkurence.

5. Jsi tu asi 14 dní, jaké jsou Tvé prozatímní pocity z klubu, spoluhráčů a zázemí a všeho okolo?

Klub jsem si zamiloval, spoluhráči a všichni okolo se ke mně chovají jako bych tu byl už léta. Všichni  mě přivítali s otevřenou náručí. Město je taky dobré. Je tu klid a pohoda. Zatím se tu cítím skvěle.

6. Náš klub hraje o záchranu v Divizi A, v prvním jarním kole se mu povedlo zvítězit 4:3 na hřišti soupeře. Ty jsi nemohl ještě nastoupit, jaké jsi měl pocity ze zápasu v Sedlčanech?

Byl jsem opravdu šťastný, že jsme vyhráli. Vím, že jsemnemohl ještě hrát což mě hodně mrzelo, ale celé utkání jsem strávil s týmem a jsem moc rád, že jsme splinili první úkol.

7. Tuto sobotu je další zápas, proti Přešticím. Ty již můžeš nastoupit, jak se těšíš?

Ano, těším se skutečně hodně. Těším se na hraní, na nové zkušenosti a pocity.  Věřím, že každým zápasem budu hrát lépe a lépe.

8. Ještě nám na závěr prosím řekni jaký je Tvůj nejoblíbenější fotbalový klub a co nejraději máš k jídlu a pití?

Můj oblíbený fotbalový klub je Real Madrid, vím, že letos to pro ně nění zatím  dobrý rok ale i to je fotbal. Moje oblíbené jídlo jsou pikantní kuřecí  křidýlka  a kuřecí nugety a nejraději piju vodu.

 

Izi mockrát děkujeme za rozhovor a přejeme ať se Ti v našem klubu nadále líbí a daří se Ti především na hřišti.

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

TOPlist Počet návštěv: 40478
Posledních 30 dnů: 536 | Posledních 7 dnů: 286 | Poslední den: 135

© 2020 FK Jindřichův Hradec 1910 | Všechna práva vyhrazena | cypra@14sport.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne