FK Jindřichův Hradec 1910

Oficiální stránky 
FK Jindřichův Hradec 1910
www.fkjh1910.cz

Příští zápas

Český lev - Union.. vs FK Jindřichův Hradec..

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00
Místo: hřiště Na Máchovně

Poslední dvacetiminutovka zhatila šance na body

Poslední dvacetiminutovka zhatila šance na body

Zápas v Hořovicích se pro nás vyvíjel dobře, dlouho jsme vedli, ale body nakonec nevezeme. O průběhu utkání se dočtete v článku.

 

 

 

 

Do utkání v Hořovicích vstupoval náš celek bez dvou hráčů základní sestavy. Kvůli zranění chyběli Michal Völfel a Martin Toman, což jsou pro tým velmi citelné absence. V základní sestavě se tak objevili dva novicové - Martin Škoda a Scoarnec Mika Petteri.
Náš tým vstoupil do zápasu velmi aktivně a od prvních chvil si začal vytvářet slibné šance. Domácí celý první poločas hrozili pouze z rohových kopů, které však hosté dokázali ubránit. Ve 31. minutě se hradečtí dočkali. Janák vystřelil z úhlu, brankář míč vyrazil přesně do míst, kde se nacházel Vojtěch Cajz, jenž hlavou rozvlnil síť a svým premiérovým gólem poslal Hradec do vedení. 
V prvním poločase se do šancí ještě dostali Bachir Abderrabi, který běžel sám na brankáře, ale v zakončení selhal a Tadeáš Jindra, jehož střela byla zblokována. 

Zatímco v prvním dějství diktoval hru náš tým, ve druhém se domácí uchýlili k nakopávaným míčům a hra tak ztratila kvalitu. Nákopy a souboje, toť jednoduchá charakteristika druhé pětačtyřicetiminutovky. V 73. minutě neodhadl správně situaci Cettl a Březina měl lehkou práci. Vyrovnáno 1:1. V tento okamžik se rozjelo představení. O pouhé čtyři minuty později se v závaru ve vápně nejlépe orientoval Mareš a otočil skóre v prospěch domácích. Hradečtí se ale nevzdali a po nádherném centru Králíčka se hlavou prosadil Filip Votava, který tento zápas nastoupil na pozici stopera. Někteří hráči si už v hlavách zřejmě představovali, kam kopnou penaltu, neboť právě tato disciplína nastává při remízovém výsledku. K tomu však nedošlo. V 89. minutě se ke střele jednoduše dostal Mach a zaťukal hřebíček do hradecké rakve. Hosté se ještě nevzdávali a veškerou snahu vrhli dopředu. Bohužel neuspěli a domácí z brejku pečetili své vítězství. 

"Tentokrát jsme byli blízko a osobně mě hodně mrzí, že si od takového týmu necháme dát čtyři góly v rozmezí dvaceti minut. To se prostě nesmí stávat," říká zklamaně kapitán týmu Tadeáš Jindra. 

V následujícím utkání se střetneme s Petřínem Plzeň, týmem, jenž stejně jako my nezískal ještě ani bod. Zápas odehrajeme doma v sobotu v 10:30. Přijďte hráče podpořit a pomoct jim k prvním bodům v tomto ročníku.

Diskuze

Poslední zápas

FK Jindřichův Hradec 1910
Český lev - Union Beroun
6:1
Podrobnosti

Tabulka

1. FK Jindřichův Hradec.. 0 0:0 0
2. TJ Sokol Lom 0 0:0 0
3. Český lev - Union.. 0 0:0 0
4. FC Rokycany 0 0:0 0
5. FC Viktoria Mariánské.. 0 0:0 0
6. FK Spartak Soběslav 0 0:0 0
7. FK Hvězda Cheb 0 0:0 0
8. SK Dynamo Č.. 0 0:0 0
9. SK Otava Katovice 0 0:0 0
10. SK Klatovy 1898 0 0:0 0
11. FK Hořovicko 0 0:0 0
12. Slavoj Mýto 0 0:0 0
13. SK Petřín Plzeň 0 0:0 0
14. SK Senco Doubravka 0 0:0 0
15. TJ Robstav Přeštice 0 0:0 0
16. Tatran Sedlčany 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

TOPlist Počet návštěv: 41052
Posledních 30 dnů: 709 | Posledních 7 dnů: 122 | Poslední den: 9

© 2020 FK Jindřichův Hradec 1910 | Všechna práva vyhrazena | cypra@14sport.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne