FK Jindřichův Hradec 1910

Oficiální stránky 
FK Jindřichův Hradec 1910
www.fkjh1910.cz

Příští zápas

Tatran Sedlčany vs FK Jindřichův Hradec..

Datum a čas konání: 22.9.2019 16:30

V Chebu jsme vedli, body ale zůstaly domácím

V Chebu jsme vedli, body ale zůstaly domácím

Na chebské umělé trávě jsme se bodů bohužel nedočkali. Již počtvrté z pěti utkání jsme obdrželi čtyři branky a s tím se boduje jen velmi těžko. Reportáž z utkání se dočtete níže v článku.

 

 

 

Do Chebu odjížděl náš tým stále bez Tomana a Völfela, k nimž se přidal ještě Princ, jenž se zranil v týdnu na tréninku a jeho návrat je nejistý. První jmenovaná dvojice by se už snad na soupisce mohla objevit v následujícím utkání. Ale nepředbíhejme. Nyní pojďme k reportáži z utkání v Chebu. Jak již bylo psáno, zajížděli jsme na půdu nejvzdálenějšího soupeře, u něhož se navíc hraje na umělé trávě. "Umělka byla hodně měkká. Je to netradiční povrch na mistrovské zápasy, ale oba týmy to mají stejné a my se rozhodně nemůžeme vymlouvat na atipický povrch," nechal se slyšet Vojtěch Cajz. 

Domácí vstoupili do utkání dle očekávání. Hodně drželi míč a postupným útokem se snažili prokousat defenzivou hostů, která však byla na úvod utkání připravena. "Trenér nás upozorňoval na šikovnost hráčů Chebu, zejména pak zkušeného Slámy, domácí drželi míč, ale my jsme hráli poctivě v bloku a snažili se je dostatečně brzy zastavit," komentoval dění na začátku zápasu Martin Škoda. 
Náš tým se osmělil v osmé minutě a hned z toho byla branka. Votava nakopl míč na Jindru, jenž hrál tentokrát na hrotu, ten sklepl na Abderrabiho, který vyslal aktivního Kubína. Mladík ve žlutomodrém dresu nezazmatkoval, krásně naservíroval míč pod sebe na nabíhajícího Jindru a ten nedal střelou do vzdálenější šibenice brankáři šanci. Obraz hry se ani po brance příliš nezměnil. Chebští byli na míči, hradečtí hráči se snažili poctivě bránit a vyrážet do protiútoků. Bohužel většina skončila v předfinální fázi. 
Cheb neskládal zbraně a ještě do poločasu se dočkal otočení skóre. Nejprve se Kubinec zcela trestuhodně dostal ke střele na úrovni vápna a bylo srovnáno. O pár minut později nepohlídala obrana Komberce, který se po centrovaném míči dostal do skvělé situace, z níž se nemýlil. 

Do druhého poločasu vstoupil náš tým odhodlaný pokusit se s utkáním něco udělat. Těsně po rozehrání se k načechranému míči Janáka dostal Kubín, bohužel byl svou šancí tak zaskočen, že ji pohrdal. Bohužel nastal tradiční scénář začátku poločasů. Již v 52. minutě nebyl po standartní situaci uhlídán Hucl a zvýšil vedení na 3:1. O deset minut později se hosté dostali do hry. Mika Scoarnec vystřelil nádhernou střelu z dálky a míč skončil v síti. Od této chvíle se režie hry ujali naši hráči a bylo jich plné hřiště. Jenže již v 67. minutě opět zaspala naše defenziva při standartní situaci a Anděl měl zcela nepokrytý jednoduchou práci dopravit míč za brankovou čáru. "Stává se nám to neustále, dostáváme góly z centrovaných míčů. Jde o osobní zodpovědnost, na tom každý z nás musí zapracovat a zamyslet se nad tím," netajil se zklamáním stoper Králíček. 

Hosté se posledních pětadvacet minut tlačili do šancí, ale žádná neskončila brankou. Cheb využil chyby soupeře a v utkání ukázal, že v divizi rozhodně nebude hrát druhé housle. Utkání provázela příjemná atmosféra a utkání se po celých devadesát minut hrálo v duchu fair-play. 

"Další zápas nás čeká Doubravka, kterou jsme na konci sezóny dokázali porazit. Doufám, že na to navážeme a získame důležité body. Tým maká dobře, v tréninku každý dře, je vidět obrovské odhodlání se situací něco udělat. Věřím, že se tyto faktory už zúročí," nechal se slyšet Jindra. "Snad už aspoň chvíli bude moct nastoupit Martin Toman nebo Michal Völfel, pomohlo by to celému týmu," dodal.

Diskuze

Poslední zápas

FK Jindřichův Hradec 1910
SK Senco Doubravka
1:0 PP
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Přeštice 6 13:2 17
2. SK Dynamo Č.. 6 17:9 14
3. TJ Spartak Soběslav 6 18:6 12
4. SK Senco Doubravka 6 9:7 12
5. FC Rokycany 6 8:7 12
6. Sokol Čížová 6 17:6 11
7. Tatran Sedlčany 6 12:13 9
8. SK Otava Katovice 6 11:14 9
9. FC Viktoria Mariánské.. 6 9:14 9
10. Hvězda Cheb 6 12:13 7
11. SK Klatovy 1898 6 8:9 7
12. Slavoj Mýto 5 7:9 6
13. Český lev - Union.. 5 8:14 6
14. FK Jindřichův Hradec.. 6 8:18 5
15. FK Hořovicko 6 9:17 4
16. SK Petřín Plzeň 6 5:13 1

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

TOPlist Počet návštěv: 34642
Posledních 30 dnů: 2886 | Posledních 7 dnů: 741 | Poslední den: 38

© 2019 FK Jindřichův Hradec 1910 | Všechna práva vyhrazena | cypra@14sport.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne