FK Jindřichův Hradec 1910

Oficiální stránky

Příští zápas

O víkendu se střetneme se Starou Říší

Ve druhém přípravném utkání po začátku letní přípravy na novou sezónu přivítáme v sobotu 25.7. na svém hřišti divizní Starou Říši. Zápas s tradičním protivníkem začíná v 10:30 dopoledne.

Minulý týden, v sobotu 18.7.,  jsme sehráli první přípravné utkání po startu letního přípravného období na půdě účastníka I.A. třídy - Sokolu Želetava.

Zápas byl v prvním poločase ovlivněn silným deštěm, i přes náročné podmínky se nám však dařil vcelku rychlý a kombinační fotbal. Objevilo se i spousty nepřesností a pokažených věcí,  poločasové vedení 0:2 bylo však naprosto zasloužené a to několik velkých příležitostí zůstalo bez využítí. Druhý poločas už nebyl z naší strany příliš povedený. Hra byla oproti prvnímu dějství výrazně pomalejší a nepřesná. S příbývajícími minutami jsme se však dostávali do spouty jasných šancí, avšak naši hráči i ty nejvyloženější příležitosti nedokázali využít. A tak přišel trest, kdy zaváhání ve středu hřiště využil domácí hráč ke krásném brance, když ve středovém kruhu napřáhl ke střele a přehodil našeho brankáře. Domácí se celý zápas prezentovali bojovným výkonem ke kterému přidali často i pěkné kombinační akce. Příprava splnila na startu nové sezóny účel.

Sokol Želetava - FK J. Hradec 1910

1           -                3

Další přípravná utkání nás čekají postupně se soupeři Malše Roudné, FC Mas Táborsko "B", Centropen Dačice a SK Rudolfov.