Datum a čas konání: 21.4.2024 16:00
Místo: stadion Vajgar
Rozhodčí: Štípek Zdeněk - Štěrba Michal, Andras Lukáš Delegát: Třeštík Petr

Po remíze v Roudném sehrajeme další přípravné utkání v Dačicích

Na hřišti v Roudném u Českých Budějovic jsme v tropickém vedru sehráli remízový zápas s místním týmem Malše Roudné. O dalším víkendu, konkrétně v sobotu 8.8. zajíždíme k dalšímu přípravnému utkání do nedalekých Dačic.

Třetí přípravný zápas se nám herně ani výsledkově příliš nepovedl. Za úmorného vedra a při zkoušce nového rozestavení se nám nepodařilo dostat do patřičného tempa. Ikdyž jsme drželi míč na svých kopačkách, nedařilo se nám dostávat do brankových příležitostí a být nebezpeční. Na vině byla pomalá hra, nepřesné přihrávky a malá aktivita. Když se k tomu přidal velmi dobrý a zodpovědný výkon domácích, kteří se v nové sezoně budou snažit o návrat do krajského přeboru,viděli diváci průměrný fotbal.

Domácí se dostali do vedení po chybě našeho brankáře, kterého z dálky nachytal domácí záložník 1:0. Když se o pár minut později po našem rohovém kopu a následném brejku, při kterém jsme nebyli dostatečně důrazní, prosadil ten samý hráč byl stav již 2:0. Po té jsme přeci jen hru o něco zlepšili, přišli i dvě brankové příležitost ale skórovat se povedlo až v samém závěru Tadeáši Jindrovi hlavičkou po standartní situaci z pravé strany 2:1.

Druhé dějství začali aktivněji domácí, ale ze dvou střel z poza velkého vápna se prosadit nedokázali. Naopak nebezpečných šancí přibývalo na naší straně. Bohužel nadějné příležitosti Mischnika, Brože, Jindry a Janáka zůstali bez využití. Až po závaru který následoval po zahrání rohového kopu se zblízka prosadil opět hlavou Vojtěch Princ. Ten samý hráč o pár minut později ve velké příležitosti trefil ještě pravou tyč domáci branky. I proto zápas skončil nakonec remízou.

Sestava FK JH : Cettl - Králíček, Votava, Laszák - Cech, Škoda, Janák, Mischnik, Jindra - Kubín, Princ

Střídali: Volfel, D. Cettl, Brož, Cypra