FK Jindřichův Hradec 1910

Oficiální stránky 
FK Jindřichův Hradec 1910
www.fkjh1910.cz

Příští zápas

Před startem nové divizní sezóny jsme v generálce remizovali s posílenou rezervou FC MAS Táborsko

Před startem nové divizní sezóny jsme v generálce remizovali s posílenou rezervou FC MAS Táborsko

V generálce na start nové divizní sezóny jsme se na hřišti pod sídlištěm Vajgar střetli s rezervou druholigového Táborska. Zápasa na podmáčeném hřišti skončil remízou 3:3 (2:2) a jak výsledek napovídá, bylo se nač dívat.

FK Jindřichův Hradec 1910 - FC MAS Táborsko "B"   3:3  (2:2)

Branky FK JH: Darkeh 2, Janák

 

Před startem nové sezony:

Nezvykle dlouhou letní přípravu zvolili jindřichohradečtí divizní fotbalisté. Tým, který po Marku Černochovi převzal nový trenér Roman Lukáč, zahájil tréninkový blok už 30. června. Do republikové soutěže Jihočeši vstoupí v sobotu 22. srpna na půdě Berouna.

Hradec během přípravy absolvoval pět zápasů. Zvítězil 3:1 v Želetavě, podlehl doma Staré Říši 0:2, remizoval v Roudném 2:2, hladce si poradil s Dačicemi 6:1 a v generálce se doma rozešel smírně 3:3 s béčkem Táborska posíleným o pět druholigových pendlů, které nahradilo původně domluvený souboj s Rudolfovem, jenž střetnutí zrušil kvůli účasti svých hráčů na svatbě.

„Výkony v přípravných zápasech byly tak trochu jako na houpačce. Třeba se Starou Říší jsme hráli výborně, pouze jsme se nedokázali prosadit v koncovce. Zato v Roudném byl náš výkon hodně rozpačitý,“ říká předseda jindřichohradeckého klubu Václav Císař.

Ten si však pochvaloval atmosféru uvnitř týmu a spokojený je rovněž s přístupem mužstva. „Kluci si po letech zvykali na nového kouče, ale vše funguje, jak má. Z toho mám dobrý pocit. A doufám, že se to přenesei na hřiště,“ přeje si.

Vedení klubu se snažilo tým před náročnými boji posílit, ale několikrát narazilo. „Měli jsme rozjednané tři hráče, kteří k nám měli zájem jít, ale jejich kluby je nepustili,“ krčí rameny.

I proto Hradečtí přes hráčskou agenturu zacílili na posily ze zahraničí. Jednou z nich je ghanský stoper Michael Amaglo, který už s týmem na jaře trénoval, ale kvůli předčasně ukončené sezoně nestihl ani jeden soutěžní zápas. Nyní se po měsíci, kdy si vyřizoval nové vízum, k Vajgaru vrátil a přes tréninkové manko v generálce naznačil, že by měl být velmi platnou posilou.

Výrazně zvýšit produktivitu ofenzivy by pak měl další hráč z Ghany, útočník Raymond Darkeh. Ten se uvedl přímo ukázkově, protože proti Dačicím zaznamenal čtyři góly a Táborsku přidal další dva.

„Raymond naposledy působil v divizním Havlíčkově Brodu, kde se na podzim trefil dvanáctkrát. Nyní je k mání a tento týden bychom měli jeho přestup dotáhnout. V Česku už je sedm let, takže je dostatečně aklimatizovaný a domluví se, což je taky výhoda,“ informuje šéf klubu.

Cíle pro nadcházející sezonu jsou realistické – tím hlavním bude záchrana.

„Nestavíme si vzdušné zámky, víme, že na první polovinu tabulky asi nemáme, ale domnívám se, že s dalšími pěti, šesti mužstvy se můžeme měřit. Uvidíme, bude to o momentální formě a rozpoložení. Čímž neříkám, že bychom nechtěli být v tabulce co nejvýš,“ konstatoval Václav Císař.

Mimo samotný fotbal čeká FK Jindřichův Hradec valná hromada, na níž v pátek 21. srpna dojde k rozšíření výkonného výboru ze současných pěti členů na sedm a ke změně jednoho ze statutárních zástupců poté, co v červnu ze všech funkcí odstoupil trenér a jednatel Marek Černoch. 

Kádr FK Jindřichův Hradec 1910

Brankáři: Jakub Hulík, Tomáš Cettl.

Obránci: Ondřej Blažek, Michal Völfel, Jakub Laszák, Martin Škoda, Ondřej Nováček, Michael Amaglo.

Záložníci: Martin Janák, Roman Mischnik, Tadeáš Jindra, Jaroslav Cech, Lubomír Králíček, Filip Brož, Daniel Cettl, Filip Votava.

Útočníci: Martin Toman, Jan Kubín, Vojtěch Princ, Raymond Darkeh.

Realizační tým

Trenér: Roman Lukáč. Asistent trenéra: Tomáš Cypra. Trenér brankářů: Jiří Mazánek. Kustod: Jan Aldorf. Vedoucí mužstva: Martin Madar.

Zdroj: Jindřichohradecký deník

Galerie k aktualitě

Diskuze

Poslední zápas

FK Hvězda Cheb
FK Jindřichův Hradec 1910
2:3
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Dynamo Č.. 5 12:2 13
2. TJ Robstav Přeštice 4 20:2 12
3. TJ Sokol Lom 5 10:5 11
4. SK Petřín Plzeň 5 15:10 10
5. FK Spartak Soběslav 5 13:9 10
6. FK Jindřichův Hradec.. 5 11:7 10
7. SK Senco Doubravka 5 11:14 9
8. SK Otava Katovice 5 16:10 8
9. FC Rokycany 5 11:10 7
10. SK Klatovy 1898 5 4:7 6
11. Český lev - Union.. 5 5:16 6
12. Slavoj Mýto 5 5:11 4
13. FC Viktoria Mariánské.. 5 5:16 4
14. FK Hořovicko 4 4:7 3
15. Tatran Sedlčany 5 10:17 3
16. FK Hvězda Cheb 5 3:12 0

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

TOPlist Počet návštěv: 44131
Posledních 30 dnů: 1357 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 31

© 2020 FK Jindřichův Hradec 1910 | Všechna práva vyhrazena | cypra@14sport.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne